Hakkımızda

Home Hakkımızda

1988 yılından bu zamana kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde üstün kalitemizden ödün vermeden iç-dış dekorasyon işleri, peyzaj uygulamalarımız, uzman, teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin dörtbir yerinden temin ettiğimiz zengin doğaltaş çeşitleri ile yaşam alanlarınızı yerli –yabancı şömine haznelerimizle, şömine giydirmelerimizle, iç mekan, dış mekan dekorasyonları, peyzaj ve evlerinizin, iş yerlerinizin duvarlarını süsleyecek tamamen doğaltaşlardan yapılmış mozaik tablolarımızla, bunların yanında parke çeşitlerimiz, su geçirmez parkelerimiz, mutfak mozaikleri, havuz mozaikleri ve yine ülkemizin çeşitli yerlerinden getirttirilen mermerlerle yaşam ortamlarınızı renklendirmekteyiz.

Şömine giydirmelerimiz ve mozaik tablolarımız; tamamen el işçiliği ile üretilmekte olup titiz bir sanatsal çalışmalarımızın ürünleridir.Bunun yanında sizlerinde kendi tasarım ve çizimleriniz, yine sizin istek ve zevkleriniz doğrultusunda sipariş üzerine hizmet vermekteyiz.

Tüm güzelliklerin ince detaylarda gizli olduğunu bilerek en ufak ayrıntıyı çok önemsedik, işimize göstermiş olduğumuz bu ciddiyet ve özenden dolayı Türkiye’nin birçok yerinde yaptığımız çalışmalar dışında Kültür Bakanlığı Ve Vakıfların Restorasyon işlerini yapmamız kaliteli, özenli, ciddi çalışmamızın kanıtıdır.

Yaptığımız çalışmalarda ürünlerimizi seçerken kalite, kalıcılık ve yeni trend gibi vazgeçilmez unsurları hep ön planda tuttuk ve bu ilkelerden asla ödün vermedik,

Müşterilerimiz ile esas olan ilişkinin satış veya yaptığımız iş bittikten sonra başladığı bilinci ile hareket ederek montaj, servis gibi faktörleri ön planda tuttuk.

Yaptığımız tüm işlerimizde müşteriyi bir dost kazanmak ilkesiyle yaklaştık, bundan sonrada dostlarımızı çoğaltmak tek hedefimiz olmaya devam edecektir.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür eder saygılar sunarız.